About You Slevový Kódy a Kupóny - 80% Sleva

About You promo kód a slevové kódy - aktualizováno Květen 2022

Kupóny a kuponové kódy pro About You byl naposledy aktualizován. Jít do aboutyou.cz více slev a nabídek.

About You Kód Voucher byly vybrány a denně shromažďovány Slevakupon.org. Před použitím About You Kupóny prosím důkladně zkontrolujte Výprode, abyste se ujistili, že jsou užitečné a mohou vám pomoci získat další úspory. Protože některé Sleva jsou platné pouze po omezenou dobu.

 • Všechno 46
 • Kódy 9
 • Slevu 37
 • Doprava zdarma 0

FAQ's for About You

 • Nabízí About You slevu na první objednávku?

  Ano, About You vždy přitahoval nové uživatele, aby poskytoval novým uživatelům slevy první objednávky. About You poskytuje speciální Výprode a výhody pro nové uživatele. Při zadávání objednávky zadejte About You Kód Voucher a můžete být překvapeni, že získáte další slevu.

 • Má About You funkční Slevový Kódy?

  Ano. About You poskytuje zákazníkům na svém oficiálním webu Slevový Kódy, které lze použít pro mnoho komodit. Chcete-li najít požadovaného About You Kupóny, přihlaste se do Slevakupon.org a zadejte About You do vyhledávacího pole na domovské stránce a vyberte About You Slevové Kupóny, které jsou vhodné pro vaši potřebu nákupu na About You!

 • Je About You Slevové Kupóny platný pouze pro produkty vybrané v určitém rozsahu?

  About You nabízí slevové kupóny pro zákazníky registrované na tomto webu. Bude to dobrá úspora pomocí kupónů na produkty About You, které chcete zakoupit. U těchto About You Slevové Kupóny se stačí přihlásit ke svému účtu About You, poté můžete mít oprávnění tyto About You Kupóny používat.

Ušetřit peníze s poukázky na About You

Poplatky za doručení a vrácení zboží hradí O NÁS. Náklady na dopravu jsou zcela zdarma. Dodací lhůta zboží na skladě je 2-4 pracovních dnů. Zboží můžete vrátit do 100 dnů od obdržení objednávky. Pro více informací o tom, jak vracet zboží do ABOUT YOU. Každá zásilka obsahuje dodací list a doklady potřebné k vrácení zboží - formulář pro vrácení zboží a zpětný štítek. Ve výjimečných případech může být vaše objednávka doručena na několika zásilkách. Při návratu nezapomeňte vrátit pouze položky uvedené na dodacím listu v jednom balení. V opačném případě může proces vrácení zboží trvat déle. Samozřejmě, že odeslání několika balíčků nevyvolává žádné dodatečné náklady. Vrácení je vždy zdarma. Pokud jde o platební metody, můžete si vybrat z následujících platebních možností: kreditní kartou, PayPal, PayU a dobírkou.