About You Slevový Kódy a Kupóny - 50% Sleva

About You promo kód a slevové kódy - aktualizováno Říjen 2021

Kupóny a kuponové kódy pro About You byl naposledy aktualizován. Jít do aboutyou.cz více slev a nabídek.

About You Kód Voucher byly vybrány a denně shromažďovány SlevaKupon.cz. Před použitím About You Kupóny prosím důkladně zkontrolujte Výprode, abyste se ujistili, že jsou užitečné a mohou vám pomoci získat další úspory. Protože některé Sleva jsou platné pouze po omezenou dobu.

 • Všechno 50
 • Kódy 32
 • Slevu 18
 • Doprava zdarma 0

FAQ's for About You

 • Nabízí About You slevu na první objednávku?

  Ano, noví uživatelé získají jednorázové použití About You Kód Voucher, které lze použít k prvnímu nákupu. About You nabízí kupony, slevy a nabídky novým zákazníkům, aby ušetřili více. Pokud chcete platit za průměrnou cenu, můžete About You Výprode použít pouze pro nové zákazníky.

 • Má About You funkční Slevový Kódy?

  Ano. Zákazníkům je poskytován různý About You Slevový Kódy na SlevaKupon.cz. Chcete-li tyto Slevové Kupóny získat, měli byste nejprve otevřít domovskou stránku SlevaKupon.cz a do vyhledávacího pole zadat About You. Poté se zobrazí seznam About You Kupóny, který si můžete vybrat.

 • Je About You Slevové Kupóny platný pouze pro produkty vybrané v určitém rozsahu?

  Není těžké najít About You Slevové Kupóny a netrvá to ani příliš dlouho. Pokud doufáte, že při nakupování ušetříte peníze, About You je se svými kupony tou nejlepší volbou. Všechny položky About You Kupóny jsou platné a obsahují značnou diskontní sazbu. Neváhejte použít slevové kódy na vybrané produkty u About You.

Ušetřit peníze s poukázky na About You

Poplatky za doručení a vrácení zboží hradí O NÁS. Náklady na dopravu jsou zcela zdarma. Dodací lhůta zboží na skladě je 2-4 pracovních dnů.
Zboží můžete vrátit do 100 dnů od obdržení objednávky. Pro více informací o tom, jak vracet zboží do ABOUT YOU. Každá zásilka obsahuje dodací list a doklady potřebné k vrácení zboží - formulář pro vrácení zboží a zpětný štítek.
Ve výjimečných případech může být vaše objednávka doručena na několika zásilkách. Při návratu nezapomeňte vrátit pouze položky uvedené na dodacím listu v jednom balení. V opačném případě může proces vrácení zboží trvat déle. Samozřejmě, že odeslání několika balíčků nevyvolává žádné dodatečné náklady. Vrácení je vždy zdarma.
Pokud jde o platební metody, můžete si vybrat z následujících platebních možností: kreditní kartou, PayPal, PayU a dobírkou.