Auto Care Slevový Kódy a Slevové Kupóny - 40% Sleva Říjen 2022

Spousta pečlivě vybraných Auto Care Kupóny vám pomůže získat 40% z vašich objednávek. Před nákupem v tomto skvělém Auto Care Výprode si prohlédněte svůj košík a můžete si být jisti, že získáte požadované zboží za nejlepší cenu - Auto Care Kód Voucher.

Vidět víc
 • Všechno 8
 • Kódy 1
 • Slevu 7

Auto Care FAQ

 • Nabízí Auto Care slevu na první objednávku?

  Auto Care poskytuje slevu na první objednávku. Noví uživatelé obdrží e-mailem Výprode po registraci u Auto Care. Pro všechny vaše objednávky lze obvykle použít slevu z první objednávky. Máte-li zájem o další různé propagační akce Auto Care, můžete se vždy zaměřit na auto-care.cz.
 • Má Auto Care funkční Slevový Kódy?

  Auto Care poskytuje uživatelům kupony různé hodnoty. Pokud nemůžete najít Slevové Kupóny, můžete navštívit slevakupon.org. slevakupon.org shromáždil velké množství kupónů, které možná budete potřebovat. Prostřednictvím vstupního pole najdete Auto Care Slevový Kódy. Při placení lze použít Auto Care Kupóny.
 • Je Auto Care Slevové Kupóny platný pouze pro produkty vybrané v určitém rozsahu?

  Bude skvělé získat slevu na nákup rozkošných produktů od Auto Care. Některé Auto Care Slevové Kupóny jsou pro všechny produkty v obchodě, některé pro konkrétní produkty, některé jsou účinné z dlouhodobého hlediska a některé jsou krátkodobé. Použití služby Auto Care Kupóny vám ušetří rozpočet na nákupech.

Podobné kupóny Auto Care

Ušetřit peníze s poukázky na Auto Care

Pokud budete platit pojistné na náš účet Vám bude zaslán po obdržení potvrzení platby přes SMS. Pokud z nějakého důvodu nechcete přijímat SMS, zašlete e-mail na [email protected] a budeme okamžitě, pokud obdržíme platbu. Platba kreditní kartou probíhá okamžitě. Obdrželi jste pomocnou kartu v elektronické podobě spolu s dokumenty, které jsme zaslaných vyjednávání Autocar. Karta může být vytištěn a střih, jako jsou dokumenty o vozidle spolu s malým technickým osvědčením. Autocar pojištění platí vždy jen pro konkrétní vozidlo uvedené ve smlouvě. Pokud máte více vozů a chtějí, aby se Autocar při cestování s některou z nich, budete muset prodat politiku pro každou z těchto vozů. Roční program Autocar je vždy uzavřena s Europ Assistance pouze vybrané období stanovené ve smlouvě. Neexistuje žádná automatická rozšíření, takže se nemusíte starat o placení za služby, které již nemají v úmyslu využít v nadcházejícím období, protože jste zapomněli zrušit. Asi dva týdny před koncem smlouvy Vám zašleme návrh uzavřít novou pojistnou smlouvu na příští rok. Pokud již nechcete používat Autocar, neodpovídejte na tento dopis (neplatí žádné sankce nebo sankce). Nicméně, budeme rádi, pokud můžete najít chvilku dejte nám vědět e-mailem, že nechcete podepsat příští rok. Je-li porucha není odstraněna rychle, můžete si vybrat ze dvou možností. Pokud se rozhodnete opustit své auto opravit u svého nejbližšího čerpací stanice a pokračovat v dovolené, máte nárok na náhradní vozidlo po dobu až pěti dnů od opravy. Pokud se rozhodnete jet domů s celou posádkou vám poskytne náhradní vozidlo, které dorazí do vašeho domova, a také poskytuje vám s rozbité auto v České republice.

Možná vás to bude zajímat