Bonprix Slevový Kódy a Slevové Kupóny - 63% Sleva

Bonprix promo kód a slevové kódy - aktualizováno Říjen 2021

Kupóny a kuponové kódy pro Bonprix byl naposledy aktualizován. Jít do bonprix.cz více slev a nabídek.

Spousta pečlivě vybraných Bonprix Kupóny vám pomůže získat 63% z vašich objednávek. Před nákupem v tomto skvělém Bonprix Výprode si prohlédněte svůj košík a můžete si být jisti, že získáte požadované zboží za nejlepší cenu - Bonprix Kód Voucher.

 • Všechno 50
 • Kódy 3
 • Slevu 47
 • Doprava zdarma 0

FAQ's for Bonprix

 • Nabízí Bonprix slevu na první objednávku?

  Ano, Bonprix vždy přitahoval nové uživatele, aby poskytoval novým uživatelům slevy první objednávky. Bonprix poskytuje speciální Výprode a výhody pro nové uživatele. Při zadávání objednávky zadejte Bonprix Kód Voucher a můžete být překvapeni, že získáte další slevu.

 • Má Bonprix funkční Slevový Kódy?

  Ano. Bonprix povoluje Kupóny na řadě položek na svých oficiálních webových stránkách. Chcete-li najít požadovaného Bonprix Slevový Kódy, stačí zadat Bonprix do vyhledávací lišty SlevaKupon.cz a vybrat Slevové Kupóny, které jsou vhodné pro váš nákup u Bonprix!

 • Je Bonprix Slevové Kupóny platný pouze pro produkty vybrané v určitém rozsahu?

  Bonprix připravuje pro své zákazníky mnoho propagačních překvapení. slevakupon.org pečlivě shromažďuje nejlepší Bonprix Slevové Kupóny pro všechny zákazníky. Stačí udělat pár kliknutí a dostanete Bonprix Výprode. Objevení Bonprix Kupóny vám umožní ušetřit peníze na vašem rozpočtu.

Ušetřit peníze s poukázky na Bonprix

Zákazníci si mohou při objednání zvolit různé možnosti doručení. Odeslání poštou - zásilka je uložena na skladovací stanici, která patří k adrese uvedené v objednávce. Tyto zásilky nejsou doručovány na adresu, jejich skladování je oznámeno příjemci. V ruce - zásilku doručuje Česká pošta na adresu uvedenou při objednávce. Pokud se s příjemcem nesetká, je uložen na poště. Doručení a případné uskladnění zásilky je oznámeno příjemci. SMS oznámení o zásilkách je možné pouze v případě, že je číslo mobilního telefonu specifikováno zákazníkem.
Přepravní náklady: 129 Kč za vrácení, 99 Kč za PayU a 99 Kč za platby kartou.
Bonprix zaručuje právo vypovědět smlouvu a vrátit objednané zboží bez udání důvodu. Smlouva může být ukončena do 14 dnů od obdržení zásilky. Aby bylo možné dodržet 14denní lhůtu pro odeslání prohlášení o odstoupení od smlouvy, vše, co musíte udělat, je podat žádost o vrácení zboží před uplynutím lhůty pro odstoupení od smlouvy u společnosti bonprix. Pokud Bonprix nedodá veškeré zboží objednané do 30 dnů, má zákazník právo vypovědět smlouvu s okamžitou účinností.