Drmax Slevový Kódy a Kupóny - 89% Sleva

Drmax promo kód a slevové kódy - aktualizováno Říjen 2021

Kupóny a kuponové kódy pro Drmax byl naposledy aktualizován. Jít do drmax.cz více slev a nabídek.

Hledáte nějakého Drmax Výprode, abyste ušetřili navíc? Zde vždy najdete pravidelně kontrolovanou Drmax Kód Voucher, abyste ušetřili více na produktech Drmax. Už nikdy nezmeškáte užitečného Drmax Kupóny před online nakupováním.

 • Všechno 50
 • Kódy 4
 • Slevu 46
 • Doprava zdarma 1

FAQ's for Drmax

 • Nabízí Drmax slevu na první objednávku?

  Drmax má často mnoho propagačních aktivit, existují i některé aktivity, jejichž použití je omezeno. Sleva na první objednávku platí pouze pro nové uživatele. Pokud jste novým zákazníkem pro Drmax, bude Drmax Kód Voucher zasláno poštou po dokončení registrace nového uživatele.

 • Má Drmax funkční Slevový Kódy?

  Ano. Na webu SlevaKupon.cz je aktuálně k dispozici řada Drmax Slevový Kódy, které lze použít k nákupu různých položek na drmax.cz. Pokud jde o to, jak tyto Slevové Kupóny zjistit, doporučujeme vám nejprve navštívit SlevaKupon.cz. Po zadání se zobrazí seznam Drmax Kupóny, který si můžete vybrat v souladu s vaším vlastním nákupním cílem.

 • Je Drmax Slevové Kupóny platný pouze pro produkty vybrané v určitém rozsahu?

  Drmax nabízí slevové kupóny pro zákazníky registrované na tomto webu. Bude to dobrá úspora pomocí kupónů na produkty Drmax, které chcete zakoupit. U těchto Drmax Slevové Kupóny se stačí přihlásit ke svému účtu Drmax, poté můžete mít oprávnění tyto Drmax Kupóny používat.

Ušetřit peníze s poukázky na Drmax

Dr.Max dodává zboží prostřednictvím svých partnerů v dobře zabalených obalech. Objednané produkty budou poskytnuty Dr.Max dle zvolené přepravy. Záruka na dodací lhůtu uvedená v popisu každého typu dodávky je platná od obdržení druhého e-mailu (zpracování objednávky).
Zboží skladem je obvykle expedováno do 3 pracovních dnů od obdržení objednávky. U ostatních výrobků a zboží bude zásilka doručena dopravci nejpozději do 3 pracovních dnů. Kupující je povinen zboží řádně odstranit od dopravce, ověřit jeho neporušenost, počet balení a v případě prodlení neprodleně informovat dopravce o zjištěných vadách. Faktura a daňový doklad jsou pak zahrnuty do označeného balení.
Dr. Max nabízí různé způsoby platby. Zákazníci mohou platit na dobírku - platba probíhá, když zboží vyzvedne kurýrní společnost. Můžete také platit kreditní kartou online. Přijímejte kreditní karty VISA, VISA Electron, MasterCard a Maestro prostřednictvím České spořitelny. Česká spořitelna používá 3D Secure pro transakce elektronického obchodování. Platba pick-upem se provádí v hotovosti, kreditní kartou nebo poukázkami (SodexHo, Edenred, LUNCH CHECK, atd.). Dr.Max si navíc přeje informovat své zákazníky, že nabídka a ceny nemusí odpovídat cenám lékáren Dr.Max.
Můžete se také zaregistrovat jako člen programu Benefiční karty Dr.Max. S kartou výhody, každá sleva až polovinu ceny léků navíc v zemi. Co je lepší? Se servisní kartou je při nákupu produktu výše uvedených značek poskytnuta sleva 5%. Když si koupíte 2 nebo více produktů stejné značky, nejdražší dostane slevu 5% a zbývajících 25%.