Edx Slevové kódy a Promo Kód - 15% Sleva

Edx promo kód a slevové kódy - aktualizováno Květen 2022

Kupóny a kuponové kódy pro Edx byl naposledy aktualizován. Jít do edx.org více slev a nabídek.

Hledáte nějakého Edx Slevovy Kod, abyste ušetřili navíc? Zde vždy najdete pravidelně kontrolovanou Edx Slevové Kupóny, abyste ušetřili více na produktech Edx. Už nikdy nezmeškáte užitečného Edx Promo Kód před online nakupováním.

 • Všechno 1
 • Kódy 0
 • Slevu 1
 • Doprava zdarma 0

FAQ's for Edx

 • Jak platíme v Edx?

  Můžete platit kreditní kartou, debetní kartou nebo Paypal. Edx podporuje platby kartami American Express, Discover, Mastercard a Visa. Protože Edx je organizace se sídlem v USA, všechny poplatky a transakce jsou v USD.

 • Mohu získat náhradu od Edx?

  Edx má různé postupy vrácení peněz pro různé kurzy. V případě jednotlivých kurzů je možné vrátit peníze do čtrnácti dnů od zakoupení a v případě kurzů zakoupených v balíčku programů máte kromě zrušení registrace pro vrácení peněz i možnost přejít na kurz. U kurzů odborného vzdělávání můžete požádat o vrácení peněz kontaktováním Edx do 2 dnů po zahájení kurzu.

 • Kdy budou kurzy Edx opět nabízeny?

  Kurzy nabízené na webu jsou organizovány jednotlivými kurzovými týmy partnerských univerzit a organizací. Většina kurzů Edx se obvykle opakuje alespoň jednou ročně. Některé kurzy se opakují minimálně 3x ročně. Uživatelé mohou pravidelně kontrolovat svůj katalog kurzů, aby našli nové časy zahájení. Pokud si nejste jisti, můžete se zeptat a potvrdit čas zahájení kurzu prostřednictvím kontaktních údajů uvedených na webových stránkách.

 • Jak fungují proctored testy na Edx?

  Pokud potřebujete složit proctored zkoušku: Nemůžete absolvovat proctored zkoušku pomocí mobilní aplikace Edx. Chcete-li složit proctored zkoušku, budete potřebovat proctoring software nainstalovaný na vašem počítači. Na začátku chráněného testu musíte ověřit svou identitu tím, že vyfotíte svůj obličej, průkaz totožnosti s fotografií a vše, co software potřebuje k ověření testovacího prostředí pomocí vaší webové kamery. Při absolvování testu je třeba dodržovat pravidla a požadavky Edx. Pokud má vaše zkouška kurzu jiná pravidla, pokyny budou zveřejněny ve vašem kurzu. Když zkoušku složíte, monitorovací software monitoruje váš počítač, včetně jakéhokoli spuštěného softwaru. Software také zaznamenává video a zvuk z webových kamer.

 • Nabízí Edx slevu na první objednávku?

  Ano, noví uživatelé získají jednorázové použití Edx Slevové Kupóny, které lze použít k prvnímu nákupu. Edx nabízí kupony, slevy a nabídky novým zákazníkům, aby ušetřili více. Pokud chcete platit za průměrnou cenu, můžete Edx Slevovy Kod použít pouze pro nové zákazníky.

 • Má Edx funkční Slevové kódy?

  Ano. Edx povoluje Promo Kód na řadě položek na svých oficiálních webových stránkách. Chcete-li najít požadovaného Edx Slevové kódy, stačí zadat Edx do vyhledávací lišty Slevakupon.org a vybrat Kupóny, které jsou vhodné pro váš nákup u Edx!

 • Je Edx Kupóny platný pouze pro produkty vybrané v určitém rozsahu?

  Není těžké najít Edx Kupóny a netrvá to ani příliš dlouho. Pokud doufáte, že při nakupování ušetříte peníze, Edx je se svými kupony tou nejlepší volbou. Všechny položky Edx Promo Kód jsou platné a obsahují značnou diskontní sazbu. Neváhejte použít slevové kódy na vybrané produkty u Edx.