Green Wave Slevové kódy a Promo Kód

Green Wave promo kód a slevové kódy - aktualizováno Leden 2022

Kupóny a kuponové kódy pro Green Wave byl naposledy aktualizován. Jít do greenwave.cz více slev a nabídek.

Green Wave Slevové Kupóny byly vybrány a denně shromažďovány Slevakupon.org. Před použitím Green Wave Promo Kód prosím důkladně zkontrolujte Slevovy Kod, abyste se ujistili, že jsou užitečné a mohou vám pomoci získat další úspory. Protože některé Slevove Kody jsou platné pouze po omezenou dobu.

 • Všechno 5
 • Kódy 1
 • Slevu 4
 • Doprava zdarma 0

FAQ's for Green Wave

 • Jaký způsob dopravy nabízí Green Wave? Kolik stojí doprava?

  Pokud zákazník nakupuje v kamenné prodejně Green Wave, nemusí za dopravu platit. Při přepravě českou poštou nebo PPL činí přepravné 80 korun.Pokud se zákazník rozhodne platit na dobírku, bude muset zaplatit navíc za dobírku. Pokud částka objednávky přesáhne 1 500 Kč, poštovné bude zdarma. Green Wave kromě toho poskytuje také službu zasílání balíků na Slovensko, ale částka objednávky zákazníka musí dosáhnout 50 eur. Poštovné prostřednictvím PPL je 7 eur a 9 eur za dobírku.

 • Jak mohou zákazníci platit Green Wave?

  Pokud zákazníci nakoupí v kamenném obchodě Green Wave, mohou platit v hotovosti, kreditní kartou, Flexipasses a stravními kupóny. Je třeba poznamenat, že kupóny na jídlo lze použít pouze k nákupu potravin. Zákazníci mohou k platbám také používat karty VISA a MasterCard. Zákazníci mohou také platit bankovním převodem. Pokud si zákazník zvolí dobírku, může při převzetí zboží platit v hotovosti nebo kreditní kartou.

 • Jaký je proces, aby si zákazník stěžoval na vadný produkt ve službě Green Wave?

  Zákazníci mohou podat e-mail nebo zavolat Green Wave a zahájit stížnost. Zákazník musí poskytnout popis vady produktu a číslo objednávky zakoupeného produktu.Kromě toho musí zákazník také poskytnout úplné kontaktní informace, například e-mail a telefonní číslo. Zákazník poté pošle vadný produkt zpět. Kromě toho musí zákazníci uvést, zda si chtějí vyměnit nebo vrátit peníze. To pomůže podnikům lépe řešit stížnosti.

 • Pokud se zákazník zaregistruje jako člen Green Wave, může využívat nějaké výhody?

  Ano. Pokud se zákazník zaregistruje jako člen Green Wave, může využívat některé slevy a výhody a nemusí sbírat body. Pokud si koupíte nezlevněné produkty, můžete také využít 3% slevu. Kromě toho bude Green Wave každý měsíc zasílat členům e-mailem některé informace o slevách a novinky.

 • Nabízí Green Wave slevu na první objednávku?

  Ano, noví uživatelé získají jednorázové použití Green Wave Slevové Kupóny, které lze použít k prvnímu nákupu. Green Wave nabízí kupony, slevy a nabídky novým zákazníkům, aby ušetřili více. Pokud chcete platit za průměrnou cenu, můžete Green Wave Slevovy Kod použít pouze pro nové zákazníky.

 • Má Green Wave funkční Slevové kódy?

  Ano. Green Wave povoluje Promo Kód na řadě položek na svých oficiálních webových stránkách. Chcete-li najít požadovaného Green Wave Slevové kódy, stačí zadat Green Wave do vyhledávací lišty Slevakupon.org a vybrat Kupóny, které jsou vhodné pro váš nákup u Green Wave!

 • Je Green Wave Kupóny platný pouze pro produkty vybrané v určitém rozsahu?

  Green Wave nabízí slevové kupóny pro zákazníky registrované na tomto webu. Bude to dobrá úspora pomocí kupónů na produkty Green Wave, které chcete zakoupit. U těchto Green Wave Kupóny se stačí přihlásit ke svému účtu Green Wave, poté můžete mít oprávnění tyto Green Wave Promo Kód používat.