Home Všechny kategorie JakoMáma.cz

JakoMáma.cz Slevové Kody a Kupóny - 60% Sleva

JakoMáma.cz promo kód a slevové kódy - aktualizováno Říjen 2021

Kupóny a kuponové kódy pro JakoMáma.cz byl naposledy aktualizován. Jít do jakomama.cz více slev a nabídek.

Spousta pečlivě vybraných JakoMáma.cz Slevové Kupóny vám pomůže získat 60% z vašich objednávek. Před nákupem v tomto skvělém JakoMáma.cz Slevový Kódy si prohlédněte svůj košík a můžete si být jisti, že získáte požadované zboží za nejlepší cenu - JakoMáma.cz Promo Kód.

 • Všechno 16
 • Kódy 3
 • Slevu 13
 • Doprava zdarma 3

FAQ's for JakoMáma.cz

 • Jaká je služba dopravy v JakoMáma.cz?

  V internetovém obchodě dne JakoMáma.cz, při nákupu více než 2500 Kč (včetně DPH), obchod vám může poskytnout s dopravou zdarma přes mailové objednávky na celém území České republiky. Úložiště přikládá velký význam pro ochranu životního prostředí, takže úložiště používá pouze papírové obaly a lepenkové obaly skladování produktů.

 • Jak můžeme platit v obchodě JakoMáma.cz?

  V internetovém obchodě JakoMáma.cz mohou zákazníci platit následujícími způsoby: Můžete si vybrat převést peníze na bankovní účet číslo 2789962864/5500 na RaiffeisenBank v České republice. Pro uživatele Euro můžete převést na číslo bankovního účtu IBAN-CZ3255000000002798962864, SWIFT-RZBCCZPP bezhotovostním převodem. Obchod současně podporuje také dobírku po přijetí.

 • Je v obchodě JakoMáma.cz Dárkové kupóny?

  JakoMáma.cz poskytuje vám dárkové certifikáty. S tím, nemusíte se starat o tom, jak dávat dárky svým blízkým. Hodnota náhradních dílů je 500 Kč, 1000 Kč, 1500 Kč a 2000 Kč. Pokud se rozhodnete zaslat voucher k e-mailu, musíte zadat „místní pickup“ na konci objednávky a poukázka bude zaslána na Váš email.

 • Nabízí JakoMáma.cz slevu na první objednávku?

  JakoMáma.cz má často mnoho propagačních aktivit, existují i některé aktivity, jejichž použití je omezeno. Sleva na první objednávku platí pouze pro nové uživatele. Pokud jste novým zákazníkem pro JakoMáma.cz, bude JakoMáma.cz Promo Kód zasláno poštou po dokončení registrace nového uživatele.

 • Má JakoMáma.cz funkční Slevové Kody?

  Ano. Na webu SlevaKupon.cz je aktuálně k dispozici řada JakoMáma.cz Slevové Kody, které lze použít k nákupu různých položek na jakomama.cz. Pokud jde o to, jak tyto Kupóny zjistit, doporučujeme vám nejprve navštívit SlevaKupon.cz. Po zadání se zobrazí seznam JakoMáma.cz Slevové Kupóny, který si můžete vybrat v souladu s vaším vlastním nákupním cílem.

 • Je JakoMáma.cz Kupóny platný pouze pro produkty vybrané v určitém rozsahu?

  Bude skvělé získat slevu na nákup rozkošných produktů od JakoMáma.cz. Některé JakoMáma.cz Kupóny jsou pro všechny produkty v obchodě, některé pro konkrétní produkty, některé jsou účinné z dlouhodobého hlediska a některé jsou krátkodobé. Použití služby JakoMáma.cz Slevové Kupóny vám ušetří rozpočet na nákupech.