MAMAPLACE Slevové kódy a Kupóny

MAMAPLACE promo kód a slevové kódy - aktualizováno Leden 2022

Kupóny a kuponové kódy pro MAMAPLACE byl naposledy aktualizován. Jít do mamaplace.cz více slev a nabídek.

Hledáte nějakého MAMAPLACE Promo Kód, abyste ušetřili navíc? Zde vždy najdete pravidelně kontrolovanou MAMAPLACE Slevovy Kod, abyste ušetřili více na produktech MAMAPLACE. Už nikdy nezmeškáte užitečného MAMAPLACE Slevové Kupóny před online nakupováním.

 • Všechno 6
 • Kódy 1
 • Slevu 5
 • Doprava zdarma 0

FAQ's for MAMAPLACE

 • Jak mohu dodat zdarma v MAMAPLACE?

  V MAMAPLACE pokud je vaše objednávka 1999 Kč a více, získáte dopravu zdarma. V České republice obvykle k přepravě vašich zásilek používá GLS express, což vyžaduje, abyste stáli 85 Kč. Chcete-li pouze odeslat do jeho doručovací místnosti, potřebuje pouze 65 Kč. U objednávek ze Slovenska používá pro přepravu slovenskou poštu a expres GLS.

 • Jaká je platební metoda v MAMAPLACE?

  MAMAPLACE můžete zaplatit těmito způsoby za částku vaší objednávky a další náklady na základě smlouvy, kterou musíte zaplatit. Platba bankovním převodem nebo na dobírku. U zboží zasílaného společností GLS express vyžaduje dobírka dodatečný poplatek 25 Kč. Za zboží zaslané do podatelny je třeba zaplatit příplatek 19 korun.

 • Existuje v MAMAPLACE směnárna?

  Pokud z nějakého důvodu není produkt, který dorazíte, pro vás vhodný a chcete jej změnit na jiný produkt, můžete si vybrat směnárenskou službu MAMAPLACE. V České republice můžete k odeslání zboží použít DPD express, směnná cena je 129 Kč a zadáním čísla objednávky v předchozí objednávce dodáte, že se jedná o novou objednávku.

 • Nabízí MAMAPLACE slevu na první objednávku?

  Ano, MAMAPLACE vždy přitahoval nové uživatele, aby poskytoval novým uživatelům slevy první objednávky. MAMAPLACE poskytuje speciální Slevovy Kod a výhody pro nové uživatele. Při zadávání objednávky zadejte MAMAPLACE Slevové Kupóny a můžete být překvapeni, že získáte další slevu.

 • Má MAMAPLACE funkční Slevové kódy?

  MAMAPLACE poskytuje uživatelům kupony různé hodnoty. Pokud nemůžete najít Kupóny, můžete navštívit slevakupon.org. slevakupon.org shromáždil velké množství kupónů, které možná budete potřebovat. Prostřednictvím vstupního pole najdete MAMAPLACE Slevové kódy. Při placení lze použít MAMAPLACE Promo Kód.

 • Je MAMAPLACE Kupóny platný pouze pro produkty vybrané v určitém rozsahu?

  MAMAPLACE připravuje pro své zákazníky mnoho propagačních překvapení. slevakupon.org pečlivě shromažďuje nejlepší MAMAPLACE Kupóny pro všechny zákazníky. Stačí udělat pár kliknutí a dostanete MAMAPLACE Slevovy Kod. Objevení MAMAPLACE Promo Kód vám umožní ušetřit peníze na vašem rozpočtu.