NaVlas Slevový Kódy a Slevové Kupóny - 20% Sleva

NaVlas promo kód a slevové kódy - aktualizováno Říjen 2021

Kupóny a kuponové kódy pro NaVlas byl naposledy aktualizován. Jít do navlas.cz více slev a nabídek.

Spousta pečlivě vybraných NaVlas Kupóny vám pomůže získat 20% z vašich objednávek. Před nákupem v tomto skvělém NaVlas Výprode si prohlédněte svůj košík a můžete si být jisti, že získáte požadované zboží za nejlepší cenu - NaVlas Kód Voucher.

 • Všechno 10
 • Kódy 4
 • Slevu 6
 • Doprava zdarma 2

FAQ's for NaVlas

 • Je možné prominout poplatek za dopravu v obchodě NaVlas?

  Obchod NaVlas přepravuje vaše zboží prostřednictvím České pošty, Zásilkovny, GEIS. Pokud částka zakoupeného zboží splní částku 1 800 Kč, obchod za vás zboží přepraví zdarma a nemusíte platit žádné poplatky spojené s doručením. Dodací kapacita obchodu je velmi rychlá a na vaše určené místo bude obvykle doručena do dvou až tří dnů.

 • Jak budete platit po nákupu v obchodě NaVlas?

  Po zakoupení zboží v e-shopu vám obchod poskytuje tři způsoby platby. Můžete platit předem bankovním převodem, ale u této metody dojde k určitému zpoždění. Když obchod obdrží vaši platbu, poskytne vám opatření pro dodávka. Pokud chcete zboží odeslat co nejdříve, můžete provést platbu prostřednictvím platební brány. Tento způsob platby je bezpečný a rychlý. Po dokončení platby obchod okamžitě obdrží platbu. Dobírka je stále jedním z nejběžnějších způsobů platby a tento způsob platby je podporován v obchodech NaVlas.

 • Prodává obchod NaVlas dárkové karty?

  Obchod NaVlas vám nabízí dárkové karty v hodnotě 1 000, 500 a 1 500 Kč, které jsou k dispozici na skladě. Dárková karta platí šest měsíců. Po zakoupení dárkové karty vám obchod zašle dárkovou kartu poštou. Můžete si koupit dárkové karty pro muže nebo ženy, kteří mají rádi kadeřnictví nebo účesy a váš dárek se jim bude velmi líbit.

 • Prodává obchod NaVlas zlevněné zboží?

  Ano, obchod NaVlas vám poskytuje zlevněné produkty, tyto produkty jsou distribuovány ve stejném sloupci, můžete je rychle najít a procházet. Většina z těchto zlevněných produktů jsou produkty, jako jsou barvicí krémy, vlasové masky, šampony, opalovací krémy, tělová mléka atd., Jejichž platnost brzy vyprší, nebo některé odbavovací produkty. Slevy pro tyto produkty jsou obvykle mezi 20% a 60% a slevy jsou velmi velké. Pokud vám však vadí datum jejich výroby, nakupujte opatrně.

 • Nabízí NaVlas slevu na první objednávku?

  Ano, první sleva pro nové uživatele je dlouhodobá událost NaVlas, ale zúčastnit se mohou pouze noví uživatelé. Před prvním zadáním objednávky postupujte podle pokynů, na určeném místě zadejte NaVlas Kód Voucher a proveďte platbu, která bude osvobozena od části částky.

 • Má NaVlas funkční Slevový Kódy?

  Ano. Na webu SlevaKupon.cz je aktuálně k dispozici řada NaVlas Slevový Kódy, které lze použít k nákupu různých položek na navlas.cz. Pokud jde o to, jak tyto Slevové Kupóny zjistit, doporučujeme vám nejprve navštívit SlevaKupon.cz. Po zadání se zobrazí seznam NaVlas Kupóny, který si můžete vybrat v souladu s vaším vlastním nákupním cílem.

 • Je NaVlas Slevové Kupóny platný pouze pro produkty vybrané v určitém rozsahu?

  Bude skvělé získat slevu na nákup rozkošných produktů od NaVlas. Některé NaVlas Slevové Kupóny jsou pro všechny produkty v obchodě, některé pro konkrétní produkty, některé jsou účinné z dlouhodobého hlediska a některé jsou krátkodobé. Použití služby NaVlas Kupóny vám ušetří rozpočet na nákupech.