Pipmaster Slevové kódy a Promo Kód - 50% Sleva Říjen 2022

Pravidelně testovaný Pipmaster Slevové Kupóny vám pomůže získat vysoce kvalitní produkty za levnější ceny. Chcete-li mít jistotu, že získáte produkt, který chcete, za nejlepší cenu, zkontrolujte svůj košík u Pipmaster Promo Kód - až 50% z vašich objednávek.

Vidět víc
 • Všechno 9
 • Kódy 1
 • Slevu 8

  Pipmaster FAQ

  • Jaká je doprava v Pipmaster?

   Pipmaster uzavřel partnerství s GLS Corporation za účelem poskytování přepravních služeb zákazníkům. Pro české objednávky jsou dva různé způsoby dopravy, můžete si vybrat, zda si necháte poslat balíček přímo na vaši adresu nebo do GLS ParcelShopu dle vašeho výběru, poštovné je třeba zaplatit 100 Kč, 80 Kč. Pro objednávky na Slovensko poskytuje GLS také dva způsoby, poštovné je 230 Kč a 210 Kč. Pokud je vaše adresa v jiné zemi v EU, budete muset zaplatit poštovné 39 Kč. Pro osobní odběr si můžete zajít i na jejich pobočku, nemusíte platit poštovné.
  • Jak můžeme platit v Pipmaster?

   Při platbě za objednávku můžete na Pipmaster najít řadu různých platebních metod. Pokud nechcete platit předem, můžete zvolit způsob dobírky, ale budete muset zaplatit příplatek za službu ve výši 30 Kč. Všechny ostatní platební metody jsou zdarma. Pro platbu objednávky si můžete vybrat způsob platby kartou online, můžete použít karty VISA a MasterCard. Můžete si také zvolit platbu za objednávku prostřednictvím ePlatby, na výběr je mnoho bank, jako je FIO Banka, Raiffeisen Bank, UniCredit Bank, Česká spořitelna, ČSOB a mnoho dalších.
  • Prodává Pipmaster dárkové karty?

   Pokud nevíte, co koupit u Pipmaster jako dárek pro blízkého, možná byste v jejich nabídce zvážili dárkové poukazy. Dárkové poukazy, které prodávají, jsou ve čtyřech různých hodnotových variantách, 500 Kč, 1000 Kč, 2000 Kč a 5000 Kč, což jsou dobré dárky, které lidem udělají radost. Můžete si vybrat, zda dárkový poukaz obdržíte e-mailem, nebo si jej vyzvednete a zaplatíte v jejich kamenné prodejně.
  • Nabízí Pipmaster slevu na první objednávku?

   Ano, první sleva pro nové uživatele je dlouhodobá událost Pipmaster, ale zúčastnit se mohou pouze noví uživatelé. Před prvním zadáním objednávky postupujte podle pokynů, na určeném místě zadejte Pipmaster Slevové Kupóny a proveďte platbu, která bude osvobozena od části částky.
  • Má Pipmaster funkční Slevové kódy?

   Ano. Zákazníkům je poskytován různý Pipmaster Slevové kódy na Slevakupon.org. Chcete-li tyto Kupóny získat, měli byste nejprve otevřít domovskou stránku Slevakupon.org a do vyhledávacího pole zadat Pipmaster. Poté se zobrazí seznam Pipmaster Promo Kód, který si můžete vybrat.
  • Je Pipmaster Kupóny platný pouze pro produkty vybrané v určitém rozsahu?

   Pipmaster připravuje pro své zákazníky mnoho propagačních překvapení. slevakupon.org pečlivě shromažďuje nejlepší Pipmaster Kupóny pro všechny zákazníky. Stačí udělat pár kliknutí a dostanete Pipmaster Slevovy Kod. Objevení Pipmaster Promo Kód vám umožní ušetřit peníze na vašem rozpočtu.

  Podobné kupóny Pipmaster

  Možná vás to bude zajímat