Ratan Slevové kódy a Kupóny - 15% Sleva

Ratan promo kód a slevové kódy - aktualizováno Květen 2022

Kupóny a kuponové kódy pro Ratan byl naposledy aktualizován. Jít do ratan.cz více slev a nabídek.

Spousta pečlivě vybraných Ratan Promo Kód vám pomůže získat 15% z vašich objednávek. Před nákupem v tomto skvělém Ratan Slevovy Kod si prohlédněte svůj košík a můžete si být jisti, že získáte požadované zboží za nejlepší cenu - Ratan Slevové Kupóny.

 • Všechno 5
 • Kódy 1
 • Slevu 4
 • Doprava zdarma 0

FAQ's for Ratan

 • Jaká je doprava v Ratan? A je tam zdrama doprava?

  Poštovné je zdarma při objednávce nad 3000 Kč. Ratan funguje pouze s FPFR, pokud vaše objednávka nepřesáhne 3000 Kč, bude účtováno poštovné 199 Kč. Samozřejmě si můžete vybrat i vlastní vyzvednutí na prodejně Moravia. Je to také zdarma.

 • Jak platíme v Ratan?

  Ratan nabízí různé platební metody. Mezi hlavní patří dobírka, platby kreditní kartou, platby debetní kartou, bankovní převody a Google Pay. Za dobírku se řidiči připlácí 30 Kč. Stojí za zmínku, že pokud hodnota vaší objednávky přesáhne 40 000 Kč (včetně DPH), Ratan po vás bude požadovat zaplacení zálohy ve výši 5 % z ceny objednávky. Cílem je vyhnout se fiktivním příkazům.

 • Nabízí Ratan splátkový prodej?

  Ano, Ratan nabízí dvě možnosti splátek. Možnost 1 je zažádat online, u pokladny zvolíte platební metodu„Splátky přes Cetelem“ a web vás přehledně navede krok za krokem k odeslání kompletního formuláře. Výsledek firma informuje zpravidla do 24 hodin od podání žádosti. Možnost 2 je zaslat formulář e-mailem – obvykle formulář nelze z jakéhokoli důvodu odeslat nebo vyplnit. Po vyplnění formuláře za vás pracovníci Ratan udělají výše uvedené a o výsledku vás budou neprodleně informovat.

 • Pokud chci velkoobchodně zboží v Ratan, mohu objednat online?

  Pro obchodní partnery nabízí Ratan ratanový nábytek, ratanové sedací soupravy a ratanové doplňky za velkoobchodní ceny. Na tomto e-shopu lze provádět i velkoobchodní nákupy nábytku a doplňků, zákazníci si při registraci stačí místo osobního účtu zaregistrovat firemní účet. Pokud potřebujete velkoobchod, neváhejte je okamžitě kontaktovat. Poskytnou vhodnou nabídku.

 • Nabízí Ratan slevu na první objednávku?

  Ano, první sleva pro nové uživatele je dlouhodobá událost Ratan, ale zúčastnit se mohou pouze noví uživatelé. Před prvním zadáním objednávky postupujte podle pokynů, na určeném místě zadejte Ratan Slevové Kupóny a proveďte platbu, která bude osvobozena od části částky.

 • Má Ratan funkční Slevové kódy?

  Ano. Zákazníkům je poskytován různý Ratan Slevové kódy na Slevakupon.org. Chcete-li tyto Kupóny získat, měli byste nejprve otevřít domovskou stránku Slevakupon.org a do vyhledávacího pole zadat Ratan. Poté se zobrazí seznam Ratan Promo Kód, který si můžete vybrat.

 • Je Ratan Kupóny platný pouze pro produkty vybrané v určitém rozsahu?

  Není nic lepšího než získat slevu u obchodníka Ratan. Na stránce slevakupon.org najdete báječného Ratan Kupóny. Můžete se zaregistrovat u Ratan a používat slevové kódy v ratan.cz. Použijte zde Ratan Promo Kód, již vám nebudou docházet skvělé slevy, jakoukoli slevu lze považovat za další výhodu pro nás.