Sevt Slevový Kódy a Slevové Kupóny - 75% Sleva

Sevt promo kód a slevové kódy - aktualizováno Říjen 2021

Kupóny a kuponové kódy pro Sevt byl naposledy aktualizován. Jít do sevt.cz více slev a nabídek.

Spousta pečlivě vybraných Sevt Kupóny vám pomůže získat 75% z vašich objednávek. Před nákupem v tomto skvělém Sevt Výprode si prohlédněte svůj košík a můžete si být jisti, že získáte požadované zboží za nejlepší cenu - Sevt Kód Voucher.

 • Všechno 52
 • Kódy 2
 • Slevu 50
 • Doprava zdarma 6

FAQ's for Sevt

 • Nabízí Sevt slevu na první objednávku?

  Sevt poskytuje slevu na první objednávku. Noví uživatelé obdrží e-mailem Výprode po registraci u Sevt. Pro všechny vaše objednávky lze obvykle použít slevu z první objednávky. Máte-li zájem o další různé propagační akce Sevt, můžete se vždy zaměřit na sevt.cz.

 • Má Sevt funkční Slevový Kódy?

  Ano. Sevt povoluje Kupóny na řadě položek na svých oficiálních webových stránkách. Chcete-li najít požadovaného Sevt Slevový Kódy, stačí zadat Sevt do vyhledávací lišty SlevaKupon.cz a vybrat Slevové Kupóny, které jsou vhodné pro váš nákup u Sevt!

 • Je Sevt Slevové Kupóny platný pouze pro produkty vybrané v určitém rozsahu?

  Sevt nabízí slevové kupóny pro zákazníky registrované na tomto webu. Bude to dobrá úspora pomocí kupónů na produkty Sevt, které chcete zakoupit. U těchto Sevt Slevové Kupóny se stačí přihlásit ke svému účtu Sevt, poté můžete mít oprávnění tyto Sevt Kupóny používat.

Ušetřit peníze s poukázky na Sevt

SEVT poskytuje všem zákazníkům bezplatnou dopravu za nákupy nad 1500 Kč. Bezplatné doručení platí pouze pro Českou republiku. Všechny vaše objednávky lze doručit prostřednictvím PPL, České pošty nebo Osobní sbírky. SEVT zboží neposílá do zahraničí s výjimkou Slovenské republiky. Přepravní náklady jsou účtovány vždy při dodání zásilek na Slovensko. Zboží je odesláno proti vrácení zboží prostřednictvím služby PPL. Náklady na dopravu (včetně dobírky) činí 345 Kč. Platba se provádí v eurech a přepočet se provádí podle směnného kurzu platného v den dodání dopravci (kurz ČNB je zveřejněn na internetových stránkách PPL). Dodací lhůta je 48 hodin od data expedice.
V současné době SEVT nabízí pouze alternativní výkon do škol a může být použit pro všechny nemovitosti mimo předplatné. Pokud zákazník požádá o náhradu, nemá nárok na žádnou slevu. Pokud škola zašle objednávku (faxem, e-mailem, Českou poštou) a požádá o výměnu, je vždy nutné tento požadavek uvést v objednávce. Při provádění online objednávky si zákazník může zvolit, zda bude požádat o provedení výměny.