Slimpasta Slevové kódy a Promo Kód - 15% Sleva

Slimpasta promo kód a slevové kódy - aktualizováno Květen 2022

Kupóny a kuponové kódy pro Slimpasta byl naposledy aktualizován. Jít do slimpasta.cz více slev a nabídek.

Hledáte nějakého Slimpasta Slevovy Kod, abyste ušetřili navíc? Zde vždy najdete pravidelně kontrolovanou Slimpasta Slevové Kupóny, abyste ušetřili více na produktech Slimpasta. Už nikdy nezmeškáte užitečného Slimpasta Promo Kód před online nakupováním.

 • Všechno 33
 • Kódy 0
 • Slevu 33
 • Doprava zdarma 0

FAQ's for Slimpasta

 • Jaké jsou výhody přihlášení k odběru newsletteru Slimpasta?

  Přihlášením k odběru newsletteru Slimpasta získají zákazníci slevu 100 Kč na první nákup v obchodě. Kromě toho mohou zákazníci také získat informace a zajímavé tipy o speciálních akcích, stejně jako rady a novinky z oblasti zdravé výživy a hubnutí. Když se přihlásíte k odběru zpravodaje, zákazníci obdrží pouze dva e-maily týdně.

 • Za jakých okolností bude Slimpasta poskytovat dopravu zdarma?

  Slimpasta bude zákazníkům zasílat objednávky nad 1490 Kč zdarma. Kurýry zodpovědnými za doručování produktů zákazníkům jsou DPD a Zásilkovna. Pokud je částka objednávky nižší než 1490 Kč, DPD účtuje poštovné ve výši 99 Kč a Zásilkovna účtuje poštovné ve výši 59 Kč.

 • Jaké jsou hlavní platební metody nabízené Slimpasta?

  Aby zákazníci mohli zaplatit částku objednávky co nejpohodlnějším a nejbezpečnějším způsobem, Slimpasta nabízí zákazníkům tři platební metody, ze kterých si mohou vybrat, a to dobírkou, bankovním převodem a platbou kreditní kartou. Zákazníci si mohou vybrat způsob platby, který jim nejlépe vyhovuje během procesu vypořádání objednávky.

 • Jsou Slimpasta v poslední době k dispozici nějaké zlevněné produkty?

  Slimpasta nedávno zlevnila potravinové a nápojové obaly a balíčky ingrediencí v obchodě v rozmezí od 5% do 30%. Díky speciálně navrženým balíčkům mohou zákazníci ušetřit nejen čas při výběru produktů, ale také nějaké peníze. Tyto sady jsou ideální pro ty, kteří chtějí do své stravy zahrnout přílohy s nízkým obsahem sacharidů.

 • Nabízí Slimpasta slevu na první objednávku?

  Ano, první sleva pro nové uživatele je dlouhodobá událost Slimpasta, ale zúčastnit se mohou pouze noví uživatelé. Před prvním zadáním objednávky postupujte podle pokynů, na určeném místě zadejte Slimpasta Slevové Kupóny a proveďte platbu, která bude osvobozena od části částky.

 • Má Slimpasta funkční Slevové kódy?

  Ano. Slimpasta poskytuje zákazníkům na svém oficiálním webu Slevové kódy, které lze použít pro mnoho komodit. Chcete-li najít požadovaného Slimpasta Promo Kód, přihlaste se do Slevakupon.org a zadejte Slimpasta do vyhledávacího pole na domovské stránce a vyberte Slimpasta Kupóny, které jsou vhodné pro vaši potřebu nákupu na Slimpasta!

 • Je Slimpasta Kupóny platný pouze pro produkty vybrané v určitém rozsahu?

  Bude skvělé získat slevu na nákup rozkošných produktů od Slimpasta. Některé Slimpasta Kupóny jsou pro všechny produkty v obchodě, některé pro konkrétní produkty, některé jsou účinné z dlouhodobého hlediska a některé jsou krátkodobé. Použití služby Slimpasta Promo Kód vám ušetří rozpočet na nákupech.