Swee Slevové kódy a Kupóny

Swee promo kód a slevové kódy - aktualizováno Leden 2022

Kupóny a kuponové kódy pro Swee byl naposledy aktualizován. Jít do swee.cz více slev a nabídek.

Swee Promo Kód jsou pravidelně testováni vydavateli. Pokud tedy chcete získat kvalitní výrobky za levnější ceny, je dobré nakupovat u obchodníka Swee Slevové Kupóny. Už nikdy nezmeškáte příležitost využívat slevy Swee.

 • Všechno 6
 • Kódy 1
 • Slevu 5
 • Doprava zdarma 0

FAQ's for Swee

 • Je možné prominout poplatek za dopravu v obchodě Swee?

  Pokud množství zakoupeného zboží přesáhne 1 600 Kč, obchod Swee vám poskytne přepravní služby zdarma a nemusíte platit náklady na dopravu a balení související s doručením. Obchod Swee za vás zboží přepraví prostřednictvím GLS, PPL, Zásilkovna. Tato zásilka zdarma platí nejen pro Českou republiku, ale také pro Slovenskou republiku.

 • Jaké platební požadavky má obchod Swee?

  Můžete si vybrat dobírku. Po obdržení zboží bude platba vyplacena dopravci, který zboží přepravuje. Za dobu platby je však vyžadován další poplatek 39 korun. Platbu můžete zaplatit také předem bankovní převod. Obchod Swee vám zboží zašle ihned po obdržení platby a obchod také podporuje platbu prostřednictvím platební brány THE PAY.

 • Jak si mohu stěžovat v obchodě Swee?

  Obchod Swee vám poskytuje záruční dobu 24 měsíců. Pokud během záruční doby zjistíte závadu na produktu, měli byste reklamovat v obchodě. Můžete požádat obchod, aby produkt vyměnil nebo opravil, nebo vám poskytne přiměřenou slevu. Samozřejmě, pokud není koordinace dobrá, můžete také od kupní smlouvy odstoupit. Záruka 24 měsíců se nevztahuje na použité výrobky. Obchod Swee vám pomůže vyřešit problém podle vašeho odvolání do 30 dnů od přijetí vaší stížnosti a ochrání vaše zákonná práva.

 • Prodává obchod Swee zlevněné zboží?

  Obchod Swee nabízí slevy na některé produkty. Můžete je pohodlně procházet. To vám ušetří spoustu času a pomůže vám rychle najít vaše oblíbené produkty. Existuje mnoho druhů zlevněných produktů, jako jsou dezinfekční prostředky, parfémy a další produkty. Většina z těchto produktů má slevu více než 20% a některé produkty mají ještě větší slevy.

 • Nabízí Swee slevu na první objednávku?

  Swee poskytuje slevu na první objednávku. Noví uživatelé obdrží e-mailem Slevovy Kod po registraci u Swee. Pro všechny vaše objednávky lze obvykle použít slevu z první objednávky. Máte-li zájem o další různé propagační akce Swee, můžete se vždy zaměřit na swee.cz.

 • Má Swee funkční Slevové kódy?

  Swee poskytuje uživatelům kupony různé hodnoty. Pokud nemůžete najít Kupóny, můžete navštívit slevakupon.org. slevakupon.org shromáždil velké množství kupónů, které možná budete potřebovat. Prostřednictvím vstupního pole najdete Swee Slevové kódy. Při placení lze použít Swee Promo Kód.

 • Je Swee Kupóny platný pouze pro produkty vybrané v určitém rozsahu?

  Není nic lepšího než získat slevu u obchodníka Swee. Na stránce slevakupon.org najdete báječného Swee Kupóny. Můžete se zaregistrovat u Swee a používat slevové kódy v swee.cz. Použijte zde Swee Promo Kód, již vám nebudou docházet skvělé slevy, jakoukoli slevu lze považovat za další výhodu pro nás.