TME Slevové kódy a Kupóny - 15% Sleva Červen 2023

TME Promo Kód byly vybrány a denně shromažďovány Slevakupon.org. Před použitím TME Slevové Kupóny prosím důkladně zkontrolujte Slevovy Kod, abyste se ujistili, že jsou užitečné a mohou vám pomoci získat další úspory. Protože některé Slevove Kody jsou platné pouze po omezenou dobu.

Vidět víc
 • Všechno (7)
 • Kódy (1)
 • Slevu (6)

TME FAQ

 • Kolik platebních metod existuje pro TME?

  Při platbě za online objednávky můžete zjistit, že TME vám nabízí šest různých platebních metod. Platba předem, bankovní převod, PayPal, PayU jsou velmi pohodlné způsoby platby. TME také podporuje šest hlavních platebních služeb a šest hlavních platebních systémů vám umožňuje používat karty VISA, Mastercard, Discovery, Maestro a Diners Club. Proto je zde mnoho platebních metod a můžete si vybrat podle vlastních preferencí.
 • Jaké možnosti dopravy jsou k dispozici pro TME?

  Společnost TME nabízí mnoho způsobů dopravy, včetně silniční a letecké dopravy. Dopravce si můžete vybrat z mnoha přepravních společností, jako jsou PPL, DHL, RABEN, UPS, DACHSER. Každá přepravní společnost má jiné sazby za dopravu a bude vám účtováno konkrétní poštovné podle velikosti a hmotnosti zakoupeného produktu. Pokud potřebujete jiný způsob dopravy, můžete kontaktovat TME.
 • Má TME záruční servis?

  Ano, TME poskytuje kupujícím záruční servis, ale záruka není bezpodmínečná. Pokud je vaše zařízení poškozeno běžným nebo nesprávným používáním, společnost TME na vaše zařízení neposkytne záruční servis. Kromě toho, pokud předáte zařízení k opravě neoprávněné třetí straně, společnost TME si rovněž vyhrazuje právo odmítnout poskytnutí služeb opravy vašeho zařízení. Při používání výrobku si proto pečlivě přečtěte návod k použití.
 • Nabízí TME slevu na první objednávku?

  Ano, noví uživatelé získají jednorázové použití TME Slevové Kupóny, které lze použít k prvnímu nákupu. TME nabízí kupony, slevy a nabídky novým zákazníkům, aby ušetřili více. Pokud chcete platit za průměrnou cenu, můžete TME Slevovy Kod použít pouze pro nové zákazníky.
 • Má TME funkční Slevové kódy?

  Ano. TME povoluje Promo Kód na řadě položek na svých oficiálních webových stránkách. Chcete-li najít požadovaného TME Slevové kódy, stačí zadat TME do vyhledávací lišty Slevakupon.org a vybrat Kupóny, které jsou vhodné pro váš nákup u TME!
 • Je TME Kupóny platný pouze pro produkty vybrané v určitém rozsahu?

  TME nabízí slevové kupóny pro zákazníky registrované na tomto webu. Bude to dobrá úspora pomocí kupónů na produkty TME, které chcete zakoupit. U těchto TME Kupóny se stačí přihlásit ke svému účtu TME, poté můžete mít oprávnění tyto TME Promo Kód používat.

Podobné kupóny TME

Možná vás to bude zajímat