Yankee Candle Slevové kódy a Kupóny - 15% Sleva Říjen 2022

Spousta pečlivě vybraných Yankee Candle Promo Kód vám pomůže získat 15% z vašich objednávek. Před nákupem v tomto skvělém Yankee Candle Slevovy Kod si prohlédněte svůj košík a můžete si být jisti, že získáte požadované zboží za nejlepší cenu - Yankee Candle Slevové Kupóny.

Vidět víc
 • Všechno 2
 • Slevu 2
 • Slevy

  Doprava zdarma na vaše objednávky

  Končí 30-11-23
  Využít slevu
  SLEVY
 • Slevy

  15% sleva na vaši první objednávku

  Končí 30-11-23
  Využít slevu
  SLEVY

  Yankee Candle FAQ

  • Musím se zaregistrovat k odběru e-mailů na Yankee Candle?

   Pokud si nechcete nechat ujít žádné novinky související s Yankee Candle, jako jsou nové produkty, slevy a další akce, můžete se přihlásit k odběru jejich newsletteru. K dokončení předplatného stačí zadat svou e-mailovou adresu. Kromě výše zmíněných výhod můžete získat také 15% slevu na první nákup, nelze ji však použít na dárkové karty.
  • Jak mohu získat dopravu zdarma u Yankee Candle?

   Yankee Candle nabízí několik způsobů dopravy s různými sazbami poštovného a dodacími lhůtami. Při volbě ekonomického způsobu dopravy je potřeba zaplatit poštovné 5,99 $ a doba dodání je 6 až 8 dní. Při objednávce nad 50 $ máte poštovné zdarma. Standardní doručení trvá 5 až 7 dní a poštovné je 8,98 $. Způsob dopravy si můžete vybrat i podle dodací lhůty, můžete zvolit způsob dopravy s dobou dodání 3 dny, 2 dny a jeden den a poštovné je 19,99 $, 26,99 $, 36,99 $.
  • Jak můžeme platit v Yankee Candle?

   Na platební stránce Yankee Candle najdete tři různé platební metody. Můžete si vybrat platbu přes Afterpay za 4 bezúročné platby ve výši 9,25 $. Můžete si také vybrat platbu přes PayPal. Dalším způsobem platby je použití debetní karty nebo kreditní karty. Mezi karty, které lze použít, patří VISA, MasterCard, American Express atd.
  • Prodává Yankee Candle dárkové karty?

   Klasické dárkové karty na Yankee Candle si můžete koupit v pěti různých hodnotových variantách, 25 $, 50 $, 75 $, 100 $ a 125 $. Pokud je chcete získat okamžitě, můžete si vybrat, zda chcete e-mailem obdržet elektronickou verzi dárkové karty. Můžete se také rozhodnout, že vám zašlou klasickou plastovou kartu poštou, a nebudete muset platit poštovné.
  • Nabízí Yankee Candle slevu na první objednávku?

   Yankee Candle poskytuje slevu na první objednávku. Noví uživatelé obdrží e-mailem Slevovy Kod po registraci u Yankee Candle. Pro všechny vaše objednávky lze obvykle použít slevu z první objednávky. Máte-li zájem o další různé propagační akce Yankee Candle, můžete se vždy zaměřit na yankeecandle.com.
  • Má Yankee Candle funkční Slevové kódy?

   Yankee Candle poskytuje uživatelům kupony různé hodnoty. Pokud nemůžete najít Kupóny, můžete navštívit slevakupon.org. slevakupon.org shromáždil velké množství kupónů, které možná budete potřebovat. Prostřednictvím vstupního pole najdete Yankee Candle Slevové kódy. Při placení lze použít Yankee Candle Promo Kód.
  • Je Yankee Candle Kupóny platný pouze pro produkty vybrané v určitém rozsahu?

   Bude skvělé získat slevu na nákup rozkošných produktů od Yankee Candle. Některé Yankee Candle Kupóny jsou pro všechny produkty v obchodě, některé pro konkrétní produkty, některé jsou účinné z dlouhodobého hlediska a některé jsou krátkodobé. Použití služby Yankee Candle Promo Kód vám ušetří rozpočet na nákupech.

  Podobné kupóny Yankee Candle

  Možná vás to bude zajímat